Vartu atidarymo mygtuku programavimas

RX automobilius turinčių žmonių diskusijos
Post Reply
Lomberg
Klubo narys
lexus automobilis: Lexus RX330

Vartu atidarymo mygtuku programavimas

Post by Lomberg » 2019 Jan 08 08:53

Ar pas ka nors veikia ir ar kas nors bande priristi koki pulteli? Man nesigauna, nors atlieku viska pagal sia instrukcija

https://www.youtube.com/watch?v=p9BytQOyqIw

mmm
Klubo narys
lexus automobilis: IS200

Re: Vartu atidarymo mygtuku programavimas

Post by mmm » 2019 Jan 08 11:59

Tų Homelink buvo skirtingų versijų, kurių kiekviena palaiko skirtingus pririšamų pultelių dažnius ar jų diapozonus.
Dažniai dar priklauso nuo to, kuriai rinkai skirta mašina (kaip ir centrinio pulteliai - EU 433MHz, US 315MHz).

Vartų pultelių irgi labai skirtingų būna - skirtingi gamintojai naudoja skirtingus dažnius - kažkas apie 80MHz, 315MHz, 433MHz, 868MHz, etc.
Plius, jų protokolai skirias - vieni naudoja fiksuotą kodą, kiti rolling code, etc etc.

Iš praktinės pusės - IS300 MK1 Homelink Visor nepavyko pririšt prie Hormann HSE4 pultelio, nes HSE4 naudoja 868MHz, o Homelink tik iki 433+ MHz palaiko.

Taigi pirma reiktų įsitikint, kad Homelink palaiko pultelio dažnį ir protokolą, jeigu taip - galima bandyt ramesnės vietos ieškot, kur mažiau trukdžių, keist pultelio bateriją, prikišt arčiau, t.t.

Lomberg
Klubo narys
lexus automobilis: Lexus RX330

Re: Vartu atidarymo mygtuku programavimas

Post by Lomberg » 2019 Jan 10 09:18

supranti koks dalykas, as viska darau kaip tam video, ten nuresetinus rodo kad paspaudus bet kuri mygtuka jis ima mirkseti ale pasiruoses pririsimui, o pas mane nuresetinus nemirksi o dega pastoviai, tad man iki pacio pririsimo nesueina galai. Pazystamas is JAV prius atsivare, tai jam pavyko viska prisiristi

Post Reply