del lexus voztuvu regulevimo kainos

Aptarkite bendrus Lexus palaikymo/remonto klausimus čia
Edga
Moderator
lexus automobilis: GS300 98

Re: del lexus voztuvu regulevimo kainos

Post by Edga » 2016 Jul 20 09:11

Aš su savuoju dabar mažai važinėju. Pradžioj pastebėjau kad ant laisvų pradėjo drebėt, buvo bėdų ir su pačia dujų įranga, reikėjo purkštukus perrinkt, perkalibruot. Sutvarkius dujas kaip ir normaliai buvo pradžioj. Dabar atėjo vasara žiūriu kad kuo toliau tuo labiau dreba man ant laisvų. Gazas jautrus, trauka gera ir nuo žemų, netrukčioja bet pvz važiuojant užmiesty ir lėtinant su gazu, ne visai atleidus gazą, bet šiek tiek, pradeda tampytis ir toks vaizdas kuo toliau tuo daugiau. Nors važinėju tikrai nedaug, į mėn max kokie 800km. Pas mane išmetimo pusėj kur turi būt 0.25-0.35mm kai kur tėra 0.15 (tiksliai nžn bet 0.2 plokštelė jau nelenda) Nežinau aš ten visų tų niuansų bet manau čia ir bus bėda. Tikriausiai kai pakaista tas tarpas išvis sumažėja ir nebeužsidaro vožtuvai pilnai.

savamokslis
Klubo narys
lexus automobilis: lexus is200 & ls430

Post by savamokslis » 2016 Jul 20 10:03

Siulau kuo greičiau pašalint šį negeruma. Kai turėjau darbini nissan'a su pasėdusiais vožtuvais nuvažiavau 5k km ir 2 vožtuvai pradegė

Edga
Moderator

Post by Edga » 2016 Jul 25 12:33

Tai va susitvakiau viską pats :D Keičiant viršutinių dangtelių tarpines pasimatavau vožtuvų tarpelius. Turi būt 0.25-0.35mm, pas mane buvo apie 0.15, min 0.13, max 0.25 ir tai tik vienam vožtuvui. Reiškia pasėdę vožtuvai ir galbūt nepilnai užsidaro. Nuflifavo šaibutes (čia jau reikia tikslumo, ant staklių šlifavo), dariau maximalų tarpą 0.35 (ant susėdimo). Reikėjo susižymėt kiekvieną ir kiekvieną skirtingai šlifuot.
Nėra ten labai sudėtinga jas išsiimt, atleidau išmetimo pusės veleną (nenuiminėdamas diržo), jis šiek tiek pasikėlė pasidarė geresnis priėjimas prie tų šaibų, jos nesunkiai išsiima su atsuktuvu. Įsiurbimo pusės dar normos ribose tai nieko nedariau. Tuo pačiu išsivaliau tepalus kur buvo pribėgę, sklendę, pasitikrinau vizualiai žvakes, žvaklaidžius pasimatavau su testeriu. Viskas norma, žvakės po 35.000km atrodo kaip naujos (iridinės denso sk20r-p11 kaip ir priklauso šitam varikliui nuo facelifto). Žvaklaidžių varža ir gi proporcingai skiriasi pagal ilgį kaip ir turėtų būt, taigi nors dar ir originalūs bet kam juos keist?.. Užkūrus ant benzo dirba be menkiausios vibracijos, ant dujų drebėjo kažko. Atsekiau kad purkštukas vienas nedirba, išsiardžiau, visus, išsivaliau, sušlifavau su smulkiausia škurke. Ledas :) Matyt pastrigęs buvo mechaniškai.
Manyčiau ant laisvų drebėjo dėl vožtuvų, o patrūkčiodavo kartais dėl striginėjančio dujų purkštuko.
Seniau ant laisvų jautėsi vibracija tiek ant benzo, tiek ant dujų, dabar ant benzo praktiškai visai nėra jokios, ant dujų vos dar jaučiasi bet jaučiu reikės pasireguliuot dujas ir pagerės situacija. Manau verta buvo ir vožtuvus susireguliuot, ypač kai man tai nieko nekainavo :D
Juokiasi draugai, sako: Edgaras sako fakjū servisams, pats susiremontuoja lexuso variklį... :D
IMG_3408.jpg
(169.07 KiB) Downloaded 338 times

Dovke
Klubo narys
lexus automobilis: Miata

Post by Dovke » 2016 Aug 03 00:02

nu rimtai rimtai tu čia :)

hypno
Klubo narys
lexus automobilis: GS430

Post by hypno » 2016 Aug 03 10:27

nu mldc Edga ! Stipriai cia, praktikos jau turi jeigu reikes jau reguliuotis zinosiu pas ka :D

http://www.ekoe.lt - saulės kolektoriai

Edga
Moderator

Post by Edga » 2016 Aug 03 21:36

Prisižiūrėjau video youtube, prisiskaičiau forumų, radau manualą kaip 2jz variklis remontuojasi, be to mano darbas su mechanika susijęs tai nieko sudėtingo :)

Stanley
Naujokas
lexus automobilis: LS400 UCF21

Post by Stanley » 2017 Oct 10 17:19

Gal kas žino meistrą Vilniuje ar apskrityje kuris mokėtų sureguliuoti vožtuvus V8 (1UZ-FE)? Nes pagal knygutę juos reikia patikrint kas 90k km., o pagal servisų istoriją kurią turiu jie jau nereguliuoti virš 220k. Ant laisvų viskas ledas, bet laikant apie 2500rpm atsiranda maža vibracija. Aišku pradžiai pasikeisiu žvakes, nes susuktos kažkokios bosch, kurie net pagal kodą netinka.

Edga
Moderator

Post by Edga » 2017 Oct 23 20:55

Žmogus kuris kažkada pardavinėjo Lexus'us man sakė kad 2jz nereikia lįst prie vožtuvų iki pusės milijono km (minimum). Jei tik dabar susidėjai dujas tai nesuk galvos... 1uz irgi nebus resursas mažesnis...

Post Reply